Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinenabani blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
1006 odwiedzin | wpisów: 7, komentarzy: 33, obserwuje: 1

Łazienka

autor: nabani blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zaczal się okres podejmowania bardzo trudnych decyzji😱😋Łazienka! Czas na aranżacje! Dużo stresssssu... Płytki na cześć kabinowa już wybrane. To będzie baza do dekoracji łazienki... Teraz pytanie, które płytki drewnopodobne pasują do tego dekoru? 

To projekt z wykorzystaniem tej ciemnej płytki 

A to aranżacja na żywo z wykorzystaniem płytki jasno szarej. Uwaga! To nie jest płytka ze zdjęcia 1, nad którą się zastanawiam. Ale wstawiam zdjęcie orientacyjne dla porównania! 


Komentarze (12)
autor:mojeendo  dodano: 8 dni temu
No na pewno nie te szaro bure tylko te bardziej drewniane. Nie żeby te bardziej szare mi się nie podobały bo są fajne ale nie do tych płytek łaciatych. A tak w ogóle to świetne są te płytki które wybraliście do kabiny 
autor:pa.00  dodano: 8 dni temu
Płytki śliczne,zdjęcie nie oddaje faktycznych kolorów.Sama zastanawiałam się nad nimi :)
Co do drewna,to zdecydowanie ciemniejsze ;)
Pozdrawiam
autor:brigid  dodano: 8 dni temu
dokładnie, przedmówcy mają rację, ciemniejsze płytki lepsze na podłogę w tym zestawieniu :)
autor:piotriania  dodano: 8 dni temu
Zdecydowanie ciemniejsze
autor:nabani  dodano: 8 dni temu
Tak zgadzam się zdjęcia nie oddają uroku płytek! Dodam tylko że pozostałe ściany będą w bieli... Takiej jak powyżej dekoru..
autor:marchos87  dodano: 7 dni temu
Takie wybieranie po 1 płytce jest o d*** rozbić. Tak samo wybieraliśmy a wygląda zupełnie inaczej w większej powierzchni.
Odpowiedź do marchos87
autor:pa.00  dodano: 7 dni temu
Oj nie prawda! wystarczy wyobraznia przestrzenna.Ja w ten sposób urządziłam 3 łazienki i efekt przeszedł moje oczekiwania.Bardzo dużą zasługę dało światło,tzn.podświetlenia led,które zostały zamontowane w łazienkach.A jak ktoś nie ma wyobrazni,co za problem skorzystać z architekta?czy programu do aranżacji wnętrz ;)
autor:koliberek  dodano: 7 dni temu
Dla mnie też te ciemniejsze ładniejsze. Byłabym się, że będzie mdło z tymi jasnymi. Ale może sklep, który je sprzedaje ma program do aranżacji i Wam zrobi w tych 2 wariantach, bo może okazać się, że wcale mdło nie będzie :)
autor:nabani  dodano: 7 dni temu
Mi osobiście bardziej podobają się te burawo szare, ale niestety nie mają ich w bazie, aby móc zrobić aranżacje komputerową. Natomiast na sklepie jest zrobiony box, w którym jest właśnie ten dekor i jasne panele. Zaraz zamieszczę zdjęcie. A te ciemne mam ujęte w projekcie.
Odpowiedź do nabani
autor:marchos87  dodano: 7 dni temu
Niemożliwe że nie da się znaleźć tekstur płytek online. Co to za płytka jest ? Teraz 90% można znaleźć na stronach producentów
Odpowiedź do nabani
autor:koliberek  dodano: 5 dni temu
Na wizualizacji lepiej wyglądają te jaśniejsze, więc może to nie głupi pomysł. Jednak wizualizacja z ciemnymi jest faktycznie kiepska m.in. dlatego, że dali jakąś jasną fugę, która wygląda koszmarnie i psuje cały efekt. Powinniście stworzyć sobie gdzieś swoje wizualizacje z tymi kafelkami w swoim pomieszczeniu i wtedy najlepiej widać jak to wygląda. Jeśli w sklepach nie ma szans na wizualizacje, to np. na Allegro sprzedają wizualizację za ok. 90zł za 1 pomieszczenie i w tym 3 zmiany można zrobić, więc można zapytać kogoś, czy ktoś ma w bazie takie kafelki i zrobi Wam taką wizualizację. Ciężkie wybory :) powodzenia w wyborach :)
autor:majaigucio  dodano: 7 dni temu
a co to za dekor? :)
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48423
Liczba wpisów:206274
Liczba komentarzy:872095
Liczba zdjęć:761607
Użytkownicy online:451